Elfagyott vízvezetékek
Tisztelt Lakosság!
Szeretnénk felhívni a figyelmüket a fagyos időjárás enyhülésével esetlegesen jelentkező csőtörésekre.
Az ingatlanokon téliesítetlen vízórák, fűtetlen épületekben lévő vízvezetékek a fagyhatás miatt súlyosan károsodhatnak, mely problémák a hidegebb idő múlásával jelentkeznek. Az így kialakult csőtöréseknél jelentős mennyiségű hálózati víz elfolyhat, melynek költsége, valamint a helyreállítási munkák költsége az ingatlan tulajdonosokra hárul.
Ezúton szeretnénk megkérni minden ingatlantulajdonost, akár életvitelszerűen, akár alkalmanként használja ingatlanát, hogy ellenőrizzék a vízvezetékek, szaniterek, valamint vízórák állapotát. Az ellenőrzés során zárják el az ingatlanon levő csapokat, állítsák le a mosó/mosogató gépeket és nézzék meg, hogy forog-e a vízórán található fekete libelle. Amennyiben igen. úgy vízszivárgás valószínűsíthető
Megértésüket köszönjük!
Abádszalók Város Önkormányzata







